FORGOT YOUR DETAILS?

GLUTEN DUYARLILIĞI – Artık Öğrenmenin Tam Zamanı ! (SEMİNER)

by / Çarşamba, 21 Ocak 2015 / Published in Haberler

Glutensiz a’da 216 girişimiyle Schar sponsorluğuyla gerçekleşen seminer 18.01.2014’de Pendik Özel Bölge Hastanesi’nde başarıyla ve sayısız olumlu geri dönüşlerle tamamlandı!

Açılış konuşmasını yapan Pendik Özel Bölge Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Prof.Dr.Turgut Göksoy hastanesi artık ÇÖLYAK DOSTU hastane olarak anılacağını ve çölyaklılar için her türlü kolaylığı sağlayağını belirtti.

Diyetisyen Hilal Batmaz Glutensiz Beslenme Üzerine konulu sunumuyla katılımcılara oldukça faydalı bilgiler aktardı ve seminer boyunca soruları yanıtladı.

Uz.Dr.Arzu Erkan Yüce Çölyak ve Ruh Sağlığı adlı sunumu ile dinleyicilere oldukça anlamlı bilgiler aktararak seminere değer katan bir diğer konuşmacı oldu.

Kocaeli MET-DER Başkanı Sn.Nesrin Kuşçuoğlu Atar, Dernek faaliyetlerini, dernek başarılarını ve Çölyak ile ilgili olarak deneyimlerini paylaştı.

Sn.Derya Bıçakçıefe katılımcılara güzel bir video hazırlayarak video eşliğinde çölyak hakkındaki deneyim ve görüşlerini aktardı.

Schar Ürün Müdürü Meltem Şimşek, NUSTİL firmasından bahsederek, Schar ürünleri ve gluten pazarı hakkında detaylı bilgi aktardı. Ürünlerin kolay ulaşılması ve Schar indirim ve kampanyalardan nasıl haberdar olunacağı konusunda katılımcılara faydalı bilgiler aktardı.

Glutensiz a’da 216 Sn.Tülin Ünal kapanış konuşması yaparak, tüm konuşmacılara hazırlamış oldukları plaketleri takdim ettiler.

Invalid Displayed Gallery

Seminerde Schar ürünlerinden yapılmış glutensiz ikramlarla birlikte Schar ürünleri tadımı yapıldı.

 

Bir cevap yazın

TOP