CREATE ACCOUNT

FORGOT YOUR DETAILS?

SCHARSCHAR

İtalyan markası olan Schar, 30 yıldır glutensiz yaşam için profesyonel bir iş ortağı. Dünyada lider konumunda olan Schar, glutensiz gıda ürünleri alanında geniş ürün yelpazesine sahip bir marka.

Dr Schar Grubu’nun en köklü ve güçlü marka ürünleri Kuzey Amerika ve Avrupa’daki tüketicilerin hizmetindedir. Yedi farklı kategoride ABD’de 30 yılı aşkın glutensiz oldukça fazla ürün çeşitleri ile tüketicilere hizmet vermektedir.

Kaliteli, güvenli ve oldukça lezzetli olan Schar ürünleri %100 glutensizdir. Sadece glutensiz ürünler üretir, çapraz bulaşma riski yoktur. Birçok büyük zincir mağazalarında kolaylıkla Schar ürünlerine ulaşabilirsiniz.

BALVİTENBALVİTEN

Balviten glutensiz ve düşük protein gıda ürünleri üreticileri arasında oldukça güçlü konumdadır. Polonya markası olan Balviten’in ofisi Katowice’de yer almaktadır. Üretim tesisi ise Tarnów yakın Jadowniki de yer almaktadır .1500 M2’lik büyük bir üretim ve depolama alanı sahip Balviten, modern makineler ile üst kalitede ürünler üretmekte, yenilikçi üretim teknolojileri ile ürünlerde en iyi tadı yakalama çalışmalarını her daim sürdüren tam yenilikçi bir firma. Ekmek, bisküvi, makarna, un, yumurta ikamesi gibi geniş ürün yelpazesine sahip Balviten, Almanya’nın bir numaralı standart endüstrisi TÜVRheinland tarafından belgelenmiş, CE belgesine sahip bir markadır.

biocardBİOCARD

Avrupa’da Finlandiya’da üretilen Biocard Çölyak Hızlı Tanı Testi tek kullanımlıktır. Ve dünyada rakibi bulunmamaktadır. Çölyak tanısında %95 oranının üzerinde duyarlılık ve belirlilik mevcuttur. Basit ve hızlı prosedürü ile parmaktan alınan kan ile 5 dakikadan az bir sürede test yapılabilir. CE Belgesine sahip Biocard, Çölyak hastaığına ilişkin IgA antikorlarını tespit eden hassas ve hızlı bir testtir.

Evde kullanımı oldukça kolay olan Biocard’ı size en yakın eczaneden bulmak mümkün. Okul çağından küçük çocuklar için de uygun olan test ile çölyak teşhisine ait ilk teşhisi koymakta yardımcıdır. Çölyak hastalığı eğer teşhis ve tedavi edilmezse kısırlık, orteoporoz ve bağırsak kanseri riski ortaya çıkar.

bulkBULK

BULK, İsveç’te 25 yıldan uzun süreden beri üretilmektedir. Üst seviye atletler, sporcular, çocuk ve yetişkinler için uygun bir besindir. İsveç yapımı içerik maddeleri ve üst seviye üretim standartları BULK karışımının her zaman kalitesini korumasını sağlamıştır.

Skip AB firması 1975 yılında kurulmuş ve o tarihten beri Spora dayalı beslenme ve sağlıklı gıda ürünleri konusunda sektörde yer almıştır.

BULK ;

– 3 tür karbonhidrat içermektedir. (Mono, Di ve Polisakkaritler).

– Süt proteini, peynir altı suyu proteini ve kazein içerir.

– Çok sayıda esansiyel amino asit içerir.

– Kompleks yapılı karbonhidratlar ve farklı türdeki proteinlerin benzersiz bir birleşimidir

BJORGBJORG

1988 yılında kurulan Fransız markası olan Bjorg organik pazarda öncü ve lider konumundadır. 25 Yıllık uzmanlığa sahip olan Bjorg % 100 organiktir. Yüksek besin değerlerine sahip, sadece besin değeri zengin olan maddeleri seçer.

Oldukça lezzetli ürünleri bulunan Bjorg geniş bir ürün yelpazesine (kahvaltı, yemek, bisküvi, süt alternatifleri, ekmek yerine, meyve suları) sahip bir markadır. Her zaman yenilikçi trendleri oluşturmak için devamlı tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli yeni ürünler yaratır.

 

 

QS_ingQuinoasure – Hazır Kinoa Tozu

Quinaosure-Hazır Kinoa Tozu 2009 yılında Factoria Quina firmasına ait bir üründür. Kolombiya menşeili ürün olan Quinoasure-Hazır Kinoa Tozu Yenilikçi Ürün Ödülü ( 2012-Paris, 2013-Shangai, 2014-Brezilya), En İyi Bileşen Ödülü (2014-Amerika Engredea), En İyi Doğal ve Takviye Ürün (2013- EXPO Doğu) ödülleri sahibidir.

Quinaosure-Hazır Kinoa Tozu gluten, laktoz, soya içermez. Renklendirici, tatlandırıcı, katkı maddeleri, koruyucu maddeler içermez. Her lezzete yani meyve suyu, çorba, süt, sos, salatalar ve her türlü yemeklere buzlu meyve içecekleri ve hatta kek gibi tariflere eklemek için idealdir.

slimini

SLIMINI  

Türk Gıda Mühendisleri’nin başarısı olan SLIMINI, Dünya’da ilk ve tek Diyabetik Un ve Light Un olan patentli bir ürünleri olan markadır. Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü uzmanları tarafından incelenmiş; Diyabetik Un ; diğer unlara göre Glisemik İndeksinin %40 daha az olduğunu onaylamış, Light Un ise; diğer unlara göre enerjisinin %30 daha az olduğunu onaylamıştır.

 

Konya Yıldızı Unları firmasının ürettiği Nustil-Nutrition Style’ın ise dağıtıcı firma olduğu SLIMINI’nin Diyabetik Un’u bir sağlık uzmanı (diyetisyen/beslenme uzmanı/hekim) önerisinde kan şekerinin düzenlenmesi gereken bireylerde (diyabetlilerde-şeker hastalarında) kullanımını tavsiye etmektedir. SLIMINI Light Un’unu ise bir sağlık uzmanı (diyetisyen/beslenme uzmanı/hekim) önerisinde diyet enerjisinin düzenlenmesi gereken bireylerde (obezlerde ve normal insanlarda) kullanımını tavsiye etmektedir.

Bir cevap yazın

TOP